Tartalomjegyzék:

Anonim

Nem biztos benne, hogy szándékosan vagy sem, de a Spike Rush játékmenete nem számít bele a küldetésekbe. Remélem, ez nem szándékos volt, mert így sokkal kevésbé lesz kifizetődő a többi játékmód.

A Spike Rush 20 meccsnek számít?

Hogyan van feloldva a VALORANT rangsorolt sor? 20 minősítetlen mérkőzést kell lejátszanod a VALORANT rangsorolt mód feloldásához. Vegye figyelembe, hogy a Spike Rush nem számít bele ebbe a számba!

Hány pont a spike rush?

Ability Use

A Spike Rush egy játékmód a Valorantban. 1 000 exp jutalmazza meccsenként, általában 10-15 percet vesz igénybe.

A Spike rush jó gyakorlásra?

A bemelegítés a gyakorlati pályán segít elpusztítani egy kis időt, de gyorsan unalmassá válhat. Szerencsére a Spike Rush kiváló időgyilkos. A Spike Rush meccsei általában 6-8 percet vesznek igénybe, ami azt jelenti, hogy a játékosok beugorhatnak a meccsbe, és gyorsan kiszállhatnak.

Meddig tart a tüskés roham?

A játékok időtartama körülbelül 8–12 perc. Ültesd el a tüskét, kivéve, hogy mi őrültek vagyunk, most már mindenkinek van Spike-je, aki támad! A 7 kör legjobbja rövidebb elő- és köridőkkel.