Vegán a mozi popcorn?

Vegán a mozi popcorn?
Vegán a mozi popcorn?
Anonim

Az AMC pattogatott kukoricát repceolajban pattogtatják, ami jó kezdet. Az allergénről szóló nyilatkozatuk szerint sima pattogatott kukorica vaj nélkül vegán.

Tejterméket tartalmaz a filmszínházi popcorn?

A

Veg FAQ megjegyzi, hogy az AMC pattogatott kukoricát repceolajban pattogtatják, de „pattogatott kukorica fűszerezésük” tejterméket tartalmaz. A Regal Cinemas állítólag tejmentes "vajas" öntetet használ, de ez színházról színházra változhat.

A Marcus mozi popcorn vegán?

A pattogatott kukoricánk és az összes kapcsolódó élelmiszer (só, pattogatott olaj és vajas öntet) tej- és gluténmentes. Sajnos nem nevezhetjük a termékeket Vegánnak, pusztán azért, mert nem vagyunk biztosak abban, hogy az általunk használt Flavorcol márkájú sót vegánbarát környezetben dolgozzák fel.

Miből készül a Movie Theatre Butter?

A mozivajban nincs vaj, de van benne részlegesen hidrogénezett szójababolaj (más néven transzzsírok), béta-karotin (színezék, narancssárgává teszi a sárgarépát), tercier butilhidrokinon vagy TBHQ (szintetikus tartósítószer, amely megakadályozza, hogy a termék színe és állaga megváltozzon), polidimetil-sziloxán (…

Vegán az Orville Redenbacher Movie Theatre Butter Popcorn?

Igen! Az Orville Redenbacher Popcorn néhány íze vegán (és néhány nem nyilvánvalóan).

Ajánlott: