Mikor az afc bajnoki meccse?

Tartalomjegyzék:

A 2021-es AFC bajnoki mérkőzés hivatalosan is megkezdődött. A Kansas City Chiefs a Buffalo Billst látja vendégül, a győztes továbbjut a Super Bowl 55-be. A konferencia címmérkőzése jövő január 24-én, vasárnap lesz. A kezdés időpontja 18:40. ET, és a CBS sugározza.

Hánykor vannak az AFC és az NFC bajnoki mérkőzései?

Az NFC bajnoki mérkőzése 3:05-kor lesz. ET a Lambeau Fielden. A meccs az AFC koronáját rendezi, miután a Kansas City Chiefs 22-17-re legyőzte a Cleveland Brownst, annak ellenére, hogy a harmadik negyedben agyrázkódás miatt elveszítette Patrick Mahomest. A Chiefs a Buffalo Billst fogadja vasárnap, január

Mikor lesz az AFC bajnoki mérkőzés jövő vasárnap?

Az AFC címmérkőzést január 24-én, vasárnap 18:40-kor játsszák.

Hogyan nézhetem meg a 2021-es NFC-bajnokságot?

A kezdést 15:05-re tervezik. ET és a FOX sugározza. Az élő közvetítések elérhetők a FOXSports.com/live oldalon és a FOX Sports GO alkalmazáson keresztül.

Ki játszik a 2021-es AFC bajnoki mérkőzésen?

A 2021-es AFC bajnoki mérkőzés hivatalosan is megkezdődött. A Kansas City Chiefs fogadja a Buffalo Bills-t, a győztes pedig továbbjut a Super Bowl 55-be. A konferencia címmérkőzése jövő vasárnap, január 24-én lesz. A kezdés időpontja 18:40. ET, és a CBS sugározza.