Minden zselés babban van zselatin?

Minden zselés babban van zselatin?
Minden zselés babban van zselatin?
Anonim

Jelly Belly a zselés bab nem tartalmaz zselatint. Jó hír, ha elkerülni szeretnéd a zselatint.

Vegán a zselébab?

Vegan Jelly Belly Alternatives

Bár a Jelly Belly zselébab nem megy át a vegán teszten, a Jolly Rancher márkájú bab valójában vegán. Az eredeti ízek között szerepel eper, narancs, kék málna, szőlő, görögdinnye és alma, és ezek a cukorkák nem tartalmaznak olyan összetevőket, mint a zselatin, méhviasz vagy sellak.

Melyik zselés bab halal?

A Jelly Belly zselés bab glutén-, földimogyoró-, kóser- és halal-mentes. Minden Jelly Belly Jelly Bean halal.

A Kirkland zselébab vegán?

A Jelly Belly bab nem tartalmaz zselatint, tejterméket vagy tojásalapú összetevőket. Ezért a Jelly Bellys tejmentes!

A Jelly Belly mindegyike halal?

Jelly Belly zselés bab vegetáriánusbarát. Nem tartalmaznak húst, zselatint, tejterméket vagy tojást.

Ajánlott: